Zoals eerder gemeld willen we het jaar 2026 goed starten met een expositie in Cultura in Ede. Tot nu toe hebben 13 leden foto’s ingezonden, maar we willen graag een breder beeld van onze club laten zien. Daar hebben we dus ook jouw hulp bij nodig!
We vragen alle leden (die dat nog niet gedaan hebben) 5 foto’s in te sturen vóór 15 oktober. Daarna gaat de Selectiecommissie ermee aan de slag. Onze standaard aanpak geeft aan dat de foto’s in een lijst van 40 x 50 cm worden opgehangen. Grotere formaten zijn echter ook van harte welkom. De voorstellen vanuit de Selectiecommissie worden t.z.t. besproken met de inzenders. Kosten voor afdrukken, passe-partouts en standaardlijsten zijn voor eigen rekening.
Let op bij het insturen:
Let op 1: Stuur in deze fase nog geen grote printbestanden op; foto’s van één MB kunnen prima over de mail en zijn goed genoeg voor de selectieronde, en de meeste mailprogramma’s kunnen alleen beperkte bestandsgroottes versturen.
Let op 2: Hernoem je bestanden met je eigen naam erin!
Foto’s kun je sturen naar algemeenbestuurslid02@oogenoptiek.nl
Omdat er blijkbaar soms problemen waren met het insturen van de foto’s krijgen alle leden die foto’s hebben ingestuurd vandaag een mailtje. Heb je wel foto’s ingestuurd, maar heb je vandaag geen mailtje gekregen neem dan even contact op via het mailadres.
We hebben ondertussen voldoende leden die mee willen helpen met selecteren en met de andere activiteiten die nodig zijn om deze expositie tot een succes te maken. Heel fijn dat we dit met z’n allen willen doen!
